Evropský spolek pro OZP

 

www.handyhelp.eu


Evropský spolek pro OZP (osoby se zdravotním postižením) byl založen na základě dlouhodobých aktivit zakládajících členů spolku v oblasti integrace osob se zdravotním postižením dne 25. listopadu 2014. Spolek je veden ve Veřejném rejstříku u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou L 13940.

Více informací o našem spolku naleznete v rubrikách O nás a Klíčové aktivity

„Ať se zdá být život jakkoliv těžký, vždy existuje něco, co můžeme dělat a uspět v tom.“
Stephen Hawking

Amy Myers, M. D.

Anag 2020, 320 s. + 40 příloha

Nová kniha úspěšné lékařky, navazuje na její bestseller Autoimunitní řešení a nabízí spolu s  informacemi o léčbě autoimunitního onemocnění na 150 receptů chutných léčivých pokrmů k odvrácení zánětlivých příznaků i prevenci.

 

Závažné poruchy autoimunity postihují stále více lidí. Jde zpravidla o cukrovkou 1. typu, onemocnění štítné žlázy, roztroušenou sklerózu, revmatoidní artritidu, psoriázu, Crohnovu chorobou, alergie apod. Spolu s otužováním, omezováním stresu a zdravým pohybem má zejména úprava životosprávy ozdravující účinky. 

Amy Myers také trpěla autoimunitním onemocněním. Namísto dlouhodobého užívání chemických léků, které nepomáhalo, se rozhodla jít vlastní cestou. Odborným studiem, praxí klasické i funkční medicíny a především znalostmi zdravé výživy se jí podařilo příznaky autoimunity vyléčit. K úspěchu přispělo, že se přitom zaměřovala nejen na příznaky, ale i na jejich příčinu. 

Ve své kuchařce podrobně seznamuje s účinnou ozdravnou metodou. Radí, na co se zaměřit,  proč jsou některé potraviny prospěšné a jiné nikoliv. Na teoretickou část s užitečnými informacemi navazuje pestrá, nápaditá kuchařka chutné a vyvážené stravy. Obsahuje inspirativní návody na snídaně, polévky, saláty, hlavní jídla i přílohy, zálivky, omáčky, svačiny, zákusky a rovněž nápoje včetně smoothies nebo šťáv, recepty doplňují barevné fotografie.

Výjimečná kuchařka přijde vhod všem, kteří trpí autoimunitním onemocněním, uvítají ji i ti, kdo chtějí vhodnou stravou podpořit své zdraví a být v dobré fyzické i duševní kondici.  

Dana Vondrášková

 

Projekt
Podané ruce 2024
Logo Ministerstva kultury ČR
Projekt Podané ruce 2024 se uskutečňuje
za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Nabízíme aktivizační muzikoterapeutické lekce se zaměřením na OZP a seniory pod vedením zkušených lektorů. Lekce jsou vedeny skupinově, ve smyslu hudebně pěveckých a pohybově tanečních aktivit se zřetelem na individuální uplatnění každého klienta.

V případě zájmu o tuto aktivitu nás kontaktujte na tel. č. 723 242 696.

Projekty financované
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

Logo Moravskoslezského kraje
DMC Firewall is a Joomla Security extension!