Evropský spolek pro OZP

 

www.handyhelp.eu

Poděkování od SŠ, ZŠ a MŠ Třinec, Jablunkovská 241 příspěvková organizace

V pondělí 3. června 2024 se v prostorách školní zahrady konalo zábavné odpoledne „Den dětí na hřišti“.  Akce probíhala pod záštitou Spolku rodičů a učitelů – Inspirace. Zábavu dětem zpříjemňovali dva veselí klauni z Balónkova. Komu to nestačilo, mohl se jít vyřádit do skákacího hradu a zatančit na skvělou diskotéku. Překvapením byl také téměř profesionální „tetovací salón“, ve kterém paní učitelky malovaly dětem obličeje nebo prováděly dočasné tetování. A že měly úspěch.

Číst dál...

Vánoční dvojkoncert

V pondělí 4. prosince 2023 jsme prožili nádherné dopoledne plné hudby a zpěvu.

Žáci a pedagogové Soukromé Základní umělecké školy Tutti Music pod vedením Mgr. Radka Morcinka ve spolupráci s Evropským spolkem pro osoby se zdravotním postižením pro nás připravili dva krásné vánoční koncerty a my jim srdečně děkujeme.

Poděkování - Vinobraní 2023

Dne 26. října 2023 se v Domově pro seniory v Nýdku-Hluchové konaly již tradiční hody spojené s oslavou vinobraní, na které jsme byli my, členové Evropského spolku pro OZP, srdečně pozváni. Vřelé přivítání, pohostinnost, stejně jako zdařilý kulturní program, o který se postarala místní „kapela“ podtrhli velmi příjemnou atmosféru celé akce. Proto bychom chtěli touto cestou srdečně poděkovat za pozvání a milým hostitelům popřát hodně zdraví a elánu do dalších stejně vydařených aktivit.

Vánoční koncert – poděkování

Evropský spolek pro OZP (osoby se zdravotním postižením) dlouhodobě spolupracuje s naší školou. Ve středu 7. prosince 2022, po dvouleté pauze, spolek pro naše žáky uspořádal dva vánoční koncerty. První koncert pro děti z MŠ a mladší žáky, druhý koncert pro 2. stupeň a žáky naší střední školy. 

Číst dál...

Projekt
Podané ruce 2024
Logo Ministerstva kultury ČR
Projekt Podané ruce 2024 se uskutečňuje
za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Nabízíme aktivizační muzikoterapeutické lekce se zaměřením na OZP a seniory pod vedením zkušených lektorů. Lekce jsou vedeny skupinově, ve smyslu hudebně pěveckých a pohybově tanečních aktivit se zřetelem na individuální uplatnění každého klienta.

V případě zájmu o tuto aktivitu nás kontaktujte na tel. č. 723 242 696.

Projekty financované
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

Logo Moravskoslezského kraje
Our website is protected by DMC Firewall!