Evropský spolek pro OZP

 

www.handyhelp.eu


Evropský spolek pro OZP (osoby se zdravotním postižením) byl založen na základě dlouhodobých aktivit zakládajících členů spolku v oblasti integrace osob se zdravotním postižením dne 25. listopadu 2014. Spolek je veden ve Veřejném rejstříku u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou L 13940.

Více informací o našem spolku naleznete v rubrikách O nás a Klíčové aktivity

„Ať se zdá být život jakkoliv těžký, vždy existuje něco, co můžeme dělat a uspět v tom.“
Stephen Hawking

Od 2. do 10. prosince probíhá portálovský Mikulášský týden. To znamená slevu 20 % na e-shopu i v knihkupectvích a také mikulášský výprodej!

Mikulášský týden znamená, že na našem e-shopu můžete od 2. do 10. 12. nakoupit se slevou 20 % (vše kromě e-knih). Tato sleva bude platit i v našich kamenných knihkupectvích, která mají otevřeno i o příštím víkendu.

Kromě toho můžete letos opět vyrazit na tradiční mikulášský výprodej přímo k nám do Kobylis! Ten probíhá od 4. do 8. 12. vždy od 9 do 17 hodin v našem areálu v Klapkově 1867/2 v Praze-Kobylisích a budete moci pořídit starší či lehce poškozené tituly se slevou až 80 %!

 https://obchod.portal.cz/

Projekt
Podané ruce 2023
Logo Ministerstva kultury ČR
Projekt Podané ruce 2023 se uskutečňuje
za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Nabízíme aktivizační muzikoterapeutické lekce se zaměřením na OZP a seniory pod vedením zkušených lektorů. Lekce jsou vedeny skupinově, ve smyslu hudebně pěveckých a pohybově tanečních aktivit se zřetelem na individuální uplatnění každého klienta.

V případě zájmu o tuto aktivitu nás kontaktujte na tel. č. 723 242 696.

Projekty uskutečněné za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Logo Ministerstva kultury ČR

Projekty financované
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

Logo Moravskoslezského kraje
Our website is protected by DMC Firewall!