Evropský spolek pro OZP

 

www.handyhelp.eu


Evropský spolek pro OZP (osoby se zdravotním postižením) byl založen na základě dlouhodobých aktivit zakládajících členů spolku v oblasti integrace osob se zdravotním postižením dne 25. listopadu 2014. Spolek je veden ve Veřejném rejstříku u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou L 13940.

Více informací o našem spolku naleznete v rubrikách O nás a Klíčové aktivity

„Ať se zdá být život jakkoliv těžký, vždy existuje něco, co můžeme dělat a uspět v tom.“
Stephen Hawking

Den sesterství, Den D!

22. února 1857 se narodil sir Robert Baden-Powell, zakladatel skautingu, a 22. února 1889 se narodila Olave Baden-Powell, jeho žena, spoluzakladatelka hnutí skautek. Skauti a skautky po celém světě tento den slaví jako Den sesterství nebo Den zamyšlení. A my slavíme s nimi Dnem D se slevami 20 % na vše!

Od 22. do 25. února bude na e-shopu: https://obchod.portal.cz/ a v knihkupectvích Portálu kromě e-knih vše s 20% slevou.

 https://obchod.portal.cz/

Jak zvládnout organizaci času (Portál)

Risa Williams
Překlad Petra Diestlerová
25 metod a strategií

349 Kč, 176 str., brož.

Stále nestíháte, a ať děláte, co děláte, nikdy nepřijdete včas? Váš seznam úkolů se rychle zaplňuje, ale že byste je stíhali i řešit, o tom se mluvit nedá? Jak vystoupit ze začarovaného kolečka pro křečky, určit si priority a vytřídit balast, který k ničemu nevede?

 

Číst dál...

Muž, který si pletl manželku s kloboukem (Portál)

Oliver Sacks
Překlad Alena Čechov
A jiné klinické povídky

359 Kč, 272 str., brož.

Oliver Sacks je dnes snad nejslavnější neuropsycholog na světě. Jeho „klinické povídky“ nejsou jen nezúčastněné kazuistiky kuriózních případů. Autor v nich totiž popisuje životy, nemoci i odlišnosti svých pacientů s neobvyklou mírou empatie a představuje je jako hluboce lidské bytosti.

 

Číst dál...

Jak se vyléčit (Portál)

Heinz-Peter Röhr
Překlad Petr Babka
Osvobození duše od viny a studu

319 Kč, 184 str., brož.

Všichni chceme žít zdravý život. Ale pouhé „nebýt nemocný“ zdaleka není totéž jako být skutečně zdravý. Stav opravdového uzdravení pociťujeme pouze tehdy, když se nám daří dobře fyzicky, psychicky i sociálně. Cesta k tomuto stavu je úzce spjata s našimi zkušenostmi a postoji. 

 

Číst dál...

Projekt
Podané ruce 2023
Logo Ministerstva kultury ČR
Projekt Podané ruce 2023 se uskutečňuje
za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Nabízíme aktivizační muzikoterapeutické lekce se zaměřením na OZP a seniory pod vedením zkušených lektorů. Lekce jsou vedeny skupinově, ve smyslu hudebně pěveckých a pohybově tanečních aktivit se zřetelem na individuální uplatnění každého klienta.

V případě zájmu o tuto aktivitu nás kontaktujte na tel. č. 723 242 696.

Projekty uskutečněné za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Logo Ministerstva kultury ČR

Projekty financované
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

Logo Moravskoslezského kraje
Our website is protected by DMC Firewall!