Evropský spolek pro OZP

 

www.handyhelp.eu


Evropský spolek pro OZP (osoby se zdravotním postižením) byl založen na základě dlouhodobých aktivit zakládajících členů spolku v oblasti integrace osob se zdravotním postižením dne 25. listopadu 2014. Spolek je veden ve Veřejném rejstříku u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou L 13940.

Více informací o našem spolku naleznete v rubrikách O nás a Klíčové aktivity

„Ať se zdá být život jakkoliv těžký, vždy existuje něco, co můžeme dělat a uspět v tom.“
Stephen Hawking

Magický měsíc

Yasmin Boland
Jak pracovat s magií lunárních cyklů

Anag 2019, 264 s.

Yasmin Boland se narodila v Německu, ale žila i v dalších místech světa, aby se nakonec usadila v Británii. Jako novinářka se setkala s lidmi, kteří ji přivedli k meditaci, jež jí otevřela mysl a zavedla k astrologii, zejména pokud jde o vnímání působení Měsíce. V současné době je tato uznávaná znalkyně jednou z nejprodávanějších autorek.


Nemusíte být astrolog, ani v astrologii věřit, abyste na sobě mohli pociťovat nesporné působení Měsíce, který každého z nás do určité míry ovlivňuje. „Měsíc může sloužit jako neuvěřitelně jednoduchý vesmírný časovač, který vám pomůže vytvořit život, o jakém sníte“, říká autorka a doplňuje, že je k tomu zapotřebí „jen sledovat lunární cykly a porozumět základním principům zhmotňování“, tedy přát si a stanovit si záměry v souladu s měsíčními cykly. Ve svém novém díle seznamuje s účinky novoluní a vysvětluje také, proč je dobré na sobě pracovat v době úplňku a využít jeho síly. Kromě toho radí, „jak sledovat tu část svého osobního horoskopu, kterou každé novoluní a úplněk ovlivňují. Tyto informace pak můžete využít k předpovídání toho, co můžete očekávat v následujících týdnech.“

Kniha je rozdělena do přehledných částí, v nichž jsou srozumitelně popsány měsíční fáze a jejich rytmus, vliv novoluní a úplňku na nás samotné i na naše přání včetně toho, jak využít znamení, v němž se úplněk nachází, aby posílilo naši snahu žít v souladu s Vesmírem. Dozvíte se rovněž, kterou částí vašeho horoskopu úplněk probíhá a jaký to má pro vás význam.

Autorka svým jedinečným návodem motivuje čtenáře k využívání měsíčních fází tak, aby se jim plnila přání a mohli být sami strůjci své budoucnosti.

Dana Vondrášková
Projekt
Podané ruce 2023
Logo Ministerstva kultury ČR
Projekt Podané ruce 2023 se uskutečňuje
za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Nabízíme aktivizační muzikoterapeutické lekce se zaměřením na OZP a seniory pod vedením zkušených lektorů. Lekce jsou vedeny skupinově, ve smyslu hudebně pěveckých a pohybově tanečních aktivit se zřetelem na individuální uplatnění každého klienta.

V případě zájmu o tuto aktivitu nás kontaktujte na tel. č. 723 242 696.

Projekty uskutečněné za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Logo Ministerstva kultury ČR

Projekty financované
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

Logo Moravskoslezského kraje
DMC Firewall is a Joomla Security extension!