Evropský spolek pro OZP

 

www.handyhelp.eu


Evropský spolek pro OZP (osoby se zdravotním postižením) byl založen na základě dlouhodobých aktivit zakládajících členů spolku v oblasti integrace osob se zdravotním postižením dne 25. listopadu 2014. Spolek je veden ve Veřejném rejstříku u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou L 13940.

Více informací o našem spolku naleznete v rubrikách O nás a Klíčové aktivity

„Ať se zdá být život jakkoliv těžký, vždy existuje něco, co můžeme dělat a uspět v tom.“
Stephen Hawking

Hashimotova tyreoiditida

Izabella Wentz
90denní plán léčby štítné žlázy vedoucí k obnově kvality života

Anag 2019, 384 s. 

Známá americká doktorka Izabella Wentz se po absolvování studia farmacie věnuje lidem s Hashimotovo tyreoiditidou, která jí byla také diagnostikována. Svoji profesní kariéru zasvětila studiu příčin a možnostem léčení tohoto onemocnění. Její znalosti, zkušenosti a holistický přístup pomohly lidem zlepšit zdraví. Stejně jako její první kniha Hashimoto´s Thyroiditis: Finding and Treating the Root Cause se i tato stala bestsellerem.


Hashimotova tyreoiditida je chronický autoimunitní zánět štítné žlázy, jenž bývá častou příčinou hypotyreózy a postihuje 5 % obyvatelstva. Štítná žláza zodpovídá za správnou funkci těla. Je-li snížena její činnost, projevuje se to nejen nedostatkem energie, ale symptomy onemocnění mohou mít katastrofální dopad na zdraví. Když se Izabella Wentz dozvěděla, že sama touto nemocí trpí, zjistila, že se nedostává informací ohledně životního stylu, jakožto součástí léčby. Rozhodla se to změnit a výsledky tříletého výzkumu a dvouletého testování spolu s vlastními zkušenostmi zúročila ve své knize. Na základě klinické praxe nabízí účinný ozdravný 90denní plán léčby štítné žlázy k obnově kvality života, jímž vyléčila sebe i tisíce dalších lidí.

Autorka seznamuje s přístupem léčby, zaměřeným na příčinu onemocnění, díky němuž se lze uzdravit nebo v případě, že štítná žláza je již zničena, zlepšit zdraví. Jde o základní léčebné programy na regeneraci jater, ozdravení nadledvin, obnovu střevní rovnováhy. Jde také o zaměření na léčebné programy pro optimalizaci hladiny hormonů štítné žlázy, výživu a živiny, překonání stresu, léčbu infekce a odstranění toxických látek. Krok za krokem informuje o jednotlivých způsobech, vysvětluje, co vše obsahují a odpovídá na důležité otázky s tím spojené.

Ačkoliv je Izabella Wentz zkušenou lékárnicí, propaguje jako způsob léčby především zdravý životní styl, který mnohdy pomáhá mnohem více než jakékoliv léky. „Musíme léčit pacienta, ne laboratorní hodnoty! Příznaky pacienta jsou klíčové!“ říká, a ví, o čem mluví, neboť propagovanou léčbu s úspěchem vyzkoušela sama na sobě i na tisíci pacientech, kteří ji navštívili. Její publikace je vynikajícím průvodcem k uzdravení každému, komu byla nemoc diagnostikována. „Ať jste na své pouti kdekoliv, chci, abyste věděli, že se vše může zlepšit a vy se budete cítit lépe, pokud vezmete své zdraví do vlastních rukou a uděláte ve svém životě potřebné změny. Tato kniha je prvním krokem.“ ujišťuje.

Dana Vondrášková
Projekt
Podané ruce 2023
Logo Ministerstva kultury ČR
Projekt Podané ruce 2023 se uskutečňuje
za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Nabízíme aktivizační muzikoterapeutické lekce se zaměřením na OZP a seniory pod vedením zkušených lektorů. Lekce jsou vedeny skupinově, ve smyslu hudebně pěveckých a pohybově tanečních aktivit se zřetelem na individuální uplatnění každého klienta.

V případě zájmu o tuto aktivitu nás kontaktujte na tel. č. 723 242 696.

Projekty uskutečněné za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Logo Ministerstva kultury ČR

Projekty financované
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

Logo Moravskoslezského kraje
DMC Firewall is a Joomla Security extension!