Evropský spolek pro OZP

 

www.handyhelp.eu


Evropský spolek pro OZP (osoby se zdravotním postižením) byl založen na základě dlouhodobých aktivit zakládajících členů spolku v oblasti integrace osob se zdravotním postižením dne 25. listopadu 2014. Spolek je veden ve Veřejném rejstříku u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou L 13940.

Více informací o našem spolku naleznete v rubrikách O nás a Klíčové aktivity

„Ať se zdá být život jakkoliv těžký, vždy existuje něco, co můžeme dělat a uspět v tom.“
Stephen Hawking

Za čím vším stojí štítná žláza

Amy Myers
Důvody, proč se cítíte unavení, máte zastřené myšlení a nadváhu, a rady, jak se vrátit zpátky do života

Anag 2019, 472 s.

Mezinárodně uznávaná lékařka funkční medicíny Amy Myers se specializuje na posílení činnosti štítné žlázy. Vychází z vlastních zkušeností s autoimunitním onemocněním a z desetileté praxe, kdy léčila tisíce pacientů s dysfunkcí štítné žlázy. Byla výkonnou ředitelkou kliniky Austin UltraHealth, kterou založila a je autorkou bestselleru Autoimunitní řešení.


Doktorku Amy Myers její onemocnění štítné žlázy konvenční medicína léčit nedokázala. Naopak se přesvědčila, že je mnohdy léčba konvenční medicínou horší, než samo onemocnění. Bohužel většina tradičních lékařů „odvádí v léčbě této dysfunkce velmi špatnou práci. Dělají chybu za chybou.“ Rozhodla se proto jít ke kořenům svých zdravotních problémů, najít řešení a převzít kontrolu nad svým zdravím.

Její revoluční kniha vás provede pěti příčinami dysfunkce štítné žlázy a poskytne účinné nástroje, které obnoví její optimální funkci. Zve, abyste vystoupili mimo hranice konvenční medicíny a viděli svůj stav z pohledu autoimunitního spektra. Tento model sleduje, jak příznaky nerovnováhy kolísají v závislosti na prostředí a životním stylu.

V knize se dozvíte vše o štítné žláze – její funkci, souvislost s autoimunitou, příznaky poruch, proč se váš lékař může mýlit a zejména možnosti léčení. Patří k nim především zdravá životospráva, neboť dodává štítné žláze to, co potřebuje ke správné funkci. Poznáte, které potraviny vyvolávají zánět, vyléčíte infekce, chorobné příznaky a zbavíte se toxinů. Díky nabízenému ozdravnému programu vás přestanou trápit bolestivé klouby, nadváha, deprese, únava, úzkosti, hormonální poruchy i další příznaky, a naopak pocítíte příval nové energie, vitality a psychicky se budete cítit mnohem lépe.

„Možná vám bylo doporučeno užívat syntetické léky pro váš imunitní systém s tím, že na nich budete závislí po celý život. To je přesně to, co jsem slyšela během svého vlastního boje s autoimunitním stavem! A poté, co u mě konvenční medicína ztroskotala, rozhodla jsem se pro své poslání, to změnit. To je důvod, proč jsem zaměřila svou lékařskou kariéru na to, abych našla jinou cestu, způsob, jak probudit přirozené léčivé schopnosti těla. Zde je návod, jak budeme během následujících 6 týdnů přistupovat ke svému stavu.“

Z převratné knihy dr. Amy Mers budou mít prospěch všichni nemocní se štítnou žlázou i ti, které zklamala léčba konvenční medicínou. Naleznou v ní vítané informace a rady, jak se navrátit do svého přirozeného stavu energie a pohody.

Dana Vondrášková


Projekt
Podané ruce 2023
Logo Ministerstva kultury ČR
Projekt Podané ruce 2023 se uskutečňuje
za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Nabízíme aktivizační muzikoterapeutické lekce se zaměřením na OZP a seniory pod vedením zkušených lektorů. Lekce jsou vedeny skupinově, ve smyslu hudebně pěveckých a pohybově tanečních aktivit se zřetelem na individuální uplatnění každého klienta.

V případě zájmu o tuto aktivitu nás kontaktujte na tel. č. 723 242 696.

Projekty uskutečněné za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Logo Ministerstva kultury ČR

Projekty financované
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

Logo Moravskoslezského kraje
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd