Evropský spolek pro OZP

 

www.handyhelp.eu

Evropský spolek pro OZP (osoby se zdravotním postižením) dlouhodobě spolupracuje s naší školou. Ve středu 7. prosince 2022, po dvouleté pauze, spolek pro naše žáky uspořádal dva vánoční koncerty. První koncert pro děti z MŠ a mladší žáky, druhý koncert pro 2. stupeň a žáky naší střední školy. 

Na obou koncertech vystoupili žáci a učitelé soukromé základní umělecké školy TUTTI MUSIC, spol. s r. o. Zazněly krásné vánoční písně a melodie pod vedením pana učitele Mgr. Radka Morcinka a paní učitelky Tatiany Nogové. Děkujeme všem účinkujícím zpěvačkám, zpěvákům a hudebníkům. Rovněž děkujeme Mgr. Janě Turkové a jejím kolegyním za zajištění koncertu.

Fotogalerie

Projekt
Podané ruce 2024
Logo Ministerstva kultury ČR
Projekt Podané ruce 2024 se uskutečňuje
za finanční podpory Ministerstva kultury ČR

Nabízíme aktivizační muzikoterapeutické lekce se zaměřením na OZP a seniory pod vedením zkušených lektorů. Lekce jsou vedeny skupinově, ve smyslu hudebně pěveckých a pohybově tanečních aktivit se zřetelem na individuální uplatnění každého klienta.

V případě zájmu o tuto aktivitu nás kontaktujte na tel. č. 723 242 696.

Projekty financované
z rozpočtu
Moravskoslezského kraje

Logo Moravskoslezského kraje
DMC Firewall is a Joomla Security extension!